گراسا، رئیس بی‌رقیب FIVB

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کواره و به نقل از تسنیم، در پایان مهلت مقرر شده برای ثبت‌نام ریاست فدراسیون جهانی والیبال (FIVB)، فقط «آری داسیلوا گراسا فیلیو» رئیس فعلی این فدراسیون برای دوره بعدی ثبت‌نام کرده است. این اتفاق با توجه به حمایت همه جانبه روسای پنج کنفدراسیون قاره‌ای دور از ذهن نبود.

رئیس ۷۳ ساله و برزیلی FIVB در این باره گفت: ریاست بر بزرگ‌ترین فدراسیون جهان برایم مایه افتخار است و از حمایت کامل کنفدراسیون‌های پنج قاره خاضعانه احساس اعتماد به‌نفس می‌کنم. تمام تلاش ما این است که با سرعت باعث پیشرفت و افزودن بر تعداد اعضای جهانی این فدراسیون بزرگ بشویم.

آری گراسا، فارغ‌التحصیل رشته حقوق است و در سال‌های ۱۹۶۳ تا ۱۹۶۸ عضو تیم ملی والیبال برزیل بوده است. وی پس از «پل لیبود» فرانسوی، «روبن آکوستا» مکزیکی و «جی‌ژوگ وی» چینی، چهارمین رئیس تاریخ فدراسیون جهانی والیبال است. گراسا در اجلاس سال ۲۰۱۲ آنهایم (آمریکا) برای یک دوره ۴ ساله رئیس FIVB شد و با شرایط موجود در سی‌وپنجمین اجلاس جهانی این فدراسیون که امسال در آرژانتین برگزار می‌شود نیز برای یک دوره ۸ ساله (۲۰۱۶ تا ۲۰۲۴) رئیس FIVB باقی خواهد ماند.

انتهای پیام/

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X بستن تبليغات